BlackSun Klan Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prince Of Persia 5: The Forgotten Sands

3 posters

Prince Of Persia 5: The Forgotten Sands Empty Prince Of Persia 5: The Forgotten Sands

Mesaj  Scorpion Perş. Mayıs 06, 2010 7:27 am

Arkdaşlar bu oyun manyak bişey olcak.!!Avatar animesini izleyenler bilir..

Pop 5 de Avatardaki gibi 4 elementi Kullanabileceğiz..!!

Pop4 deki rezillik Kalktı Ve Eski Pop senaryosuna Geri Dönüldü Oyun mayıs 2010 Da çıkcak Çıkması lzm...Ama Crack işlemleri falan 1 Ay sonra oynarız Uzun Lafın kısası Benim Yazım PoP 5 ile geçecek Cool

Lafı Uzatmadın videonun Linkini Vereyim...

http://www.gamespot.com/pc/action/princeofpersiatheforgottensandspc/video/6261015/prince-of-persia-the-forgotten-sands-combat-trailer?tag=stitialclk%3Bgamespace

Buda Rewiew

http://www.gamespot.com/pc/action/princeofpersiatheforgottensandspc/video/6260939/prince-of-persia-the-forgotten-sands-video-preview

Yorumları Bekliyorum...
Scorpion
Scorpion

Prince Of Persia 5: The Forgotten Sands Empty Geri: Prince Of Persia 5: The Forgotten Sands

Mesaj  Dante Perş. Mayıs 06, 2010 7:36 am

Yanlız bu oyun 5. PoP oyunu filan değil.Yapımcı firma Prince of Persia serisinin bir filmini çekmeye karar verdi.Adı da The Forgotten Sands.Yani bu oyun "oyunun filminin oyunu" gibi bir şey.Asla PoP 5 değil; çünkü seriye dahil değil.

Aynı şekilde PoP 4 diye de bir oyun yok.O PoP 4 dediğin "Yeni Prince of Persia" sadece yeni nesile PoP serisini sevdirmek iin çıkarılmış bir oyun.Seriyle neredeyse hiç bağlantısı yok.

Yeni PoP'u(senin deyiminle PoP 4) hiç sevmedim; çünkü 'casual' kitle için yapıldığı belli bir oyundu.Ölmek yoktu, atmosfer kısılmıştı, bulmacalar kolaydı.Yine de bu ayrı bir seri.Diğer PoP serisi ile eş değer tutamayız.Bu nedenle kendi çapında iyi bir oyun; ama eski serinin devamı olsaydı tenezzül bile etmezdim.

PoP:The Forgotten Sands için ise fazla beklentim yok.Sonuçta bir film oyunu.Gerçi "oyunun filminin oyunu" ama olsun.Film oyunlarının %99'u kalitesiz olur.Bu bir gerçek.Yine de yapımcılar umut vaat eden şeyler söyledi.Mesela tamamen filmin hikayesini ele almayacakmış, seriyle bağlantılı bir kurgu öne sürecekmiş, hareket ve dövüş sistemi Assassin's Creed'e benzeyecek ama tekrarcı bir sistem olmayacakmış.Umarım bunlar göz boyama değildir.
Dante
Dante
Admin

Prince Of Persia 5: The Forgotten Sands Empty Geri: Prince Of Persia 5: The Forgotten Sands

Mesaj  holigan C.tesi Mayıs 08, 2010 8:33 am

göz boyama olduğunu sende pek ala biliyosun Cool
holigan
holigan